Adolescent Forum

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum pentru adolescenti


2 participanți

    O iubeste doar pentru ca s-a culcat cu ea?

    avatar
    ramo15anos


    Berbec Caine
    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 25/09/2010
    Varsta : 30

    O iubeste doar pentru ca s-a culcat cu ea? Empty O iubeste doar pentru ca s-a culcat cu ea?

    Mesaj Scris de ramo15anos Dum Sept 26, 2010 12:02 am

    Salut fetelor! Am 17 ani, si vreau sa va intreb(poate ma puteti ajuta, din propria experienta sau cel putin cu pareri).Fostul meu prieten(17) s-a culcat cu o prietena de-a mea(14 jum)dupa 3 zile de relatie. Eu am stat cu el o luna, si nu am facut-o, iar noi doi am incercat cam timp de 9 luni sa fim imrpeuna, inainte sa ne cuplam pe bune. Cu ea a fost totul foarte rapid, a facut-o fiindca s-a despartit recent pe exa, si sa aiba prietena.(e genul mereu interesat de fete noi, sa combine..etc)Ea nu a vrut sa se culce cu el la inceput, dar ca sa nu-l piarda a cedat. Nu o credeam asa naiva. Acum sunt despartiti. Ea e plecata din tara. Am inteles ca el a ajuns s-o iubeasca. Se poate s-o iubeasca doar fiindca a fost prima?Nu ar trebui sa primeze sentimentele intr-o relatie? va rog, raspuns.
    avatar
    natee


    Varsator Tigru
    Numarul mesajelor : 6
    Data de inscriere : 15/09/2011
    Varsta : 26

    O iubeste doar pentru ca s-a culcat cu ea? Empty Re: O iubeste doar pentru ca s-a culcat cu ea?

    Mesaj Scris de natee Joi Sept 15, 2011 1:00 pm

    Pai... se poate intr-adevar sa fie din cauza ca a fost prima. Acest lucru in viata unui adolescent este foarte important si te afecteaza... Cu toate ca daca fata aia a facut-o mai mult din nevoie si nu din placere; acest baiat s-ar putea sa creada asta fara sa o si gandeasca.

    Relatia voastra nu stiu ce sa zic. Nu sunt acolo a vad mai multe iar tu n-ai dat prea multe detalii.

    In legatura cu ea ti-am zis: s-ar putea sa fie doar o iluzie adolescentina.

      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 4:01 pm