Adolescent Forum

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum pentru adolescenti


+5
iolanda
aurelia01
sabina01
marta19
horia12
9 participanți

    Pastile de slabit Ultra Slim

    avatar
    horia12


    Balanta Pisica
    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 11/04/2013
    Varsta : 36

    Pastile de slabit Ultra Slim Empty Pastile de slabit Ultra Slim

    Mesaj Scris de horia12 Joi Apr 11, 2013 4:21 pm

    Am gasit pe un site (ultra-slim.ro)un produs despre care toata lumea spune ca te ajuta sa slabesti intr-un timp destul de scurt. M-am documentat pe net si am vazut ca si altii au folosit produsul asta si au slabit. Probabil ca functioneaza. Mentionez ca am 123 de kg si as vrea sa slabesc cam 34 de kg.
    E posibil ?
    Multumesc!
    avatar
    marta19


    Scorpion Pisica
    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 12/04/2013
    Varsta : 36

    Pastile de slabit Ultra Slim Empty Re: Pastile de slabit Ultra Slim

    Mesaj Scris de marta19 Vin Apr 12, 2013 7:52 pm

    Eu le-am folosit , dar nu am slabit cat vrei tu adica 34 de kg. Am slabit 10 kg in 7 saptamani. oricum poti sa faci o cura mai lunga si sa vezi daca functioneaza!Conteaza mult si ce fel de metabolism ai.Daca ai arderi rapide atuncinu ai nevoie de un produs termogenic!
    O zi faina!
    avatar
    horia12


    Balanta Pisica
    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 11/04/2013
    Varsta : 36

    Pastile de slabit Ultra Slim Empty Re: Pastile de slabit Ultra Slim

    Mesaj Scris de horia12 Mier Iul 24, 2013 5:44 pm

    Am inteles! Pai deocamdata desi a trecut ceva timp de cand am scris pe forum nu m-am decis daca sa-l cumpar sau nu! probabil ca pana la urma o sa-l cumpar deoarece miscare mi-e destul de greu sa fac la kilogramele pe care le am!Oricum iti multumesc de raspuns si sper sa tinem legatura!
    Zi faina!
    avatar
    sabina01


    Leu Caine
    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 03/09/2013
    Varsta : 41

    Pastile de slabit Ultra Slim Empty Re: Pastile de slabit Ultra Slim

    Mesaj Scris de sabina01 Mar Sept 03, 2013 6:51 pm

    Am vazut de curand un supliment pe net ce promite ca arde grasimile intr-un timp foarte scurt.Numele lui e Thermacuts si as vrea sa stiu daca si alte persoane au folosit suplimentul asta, sau daca au avut rezultate cu el!
    Multumesc mult!
    avatar
    aurelia01


    Balanta Cocos
    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 02/10/2013
    Varsta : 42

    Pastile de slabit Ultra Slim Empty Re: Pastile de slabit Ultra Slim

    Mesaj Scris de aurelia01 Mier Oct 02, 2013 6:00 pm

    Si eu am folosit Thermacuts pe o perioada de 2 luni si vad ca organismul meu a reactionat dstul de bine la tratament. Am slabit 7 kg si ma simt mult mai bine. Parca sunt mai sanatoasa si am mai multa energie. Posibil ca energia sa fie data si de suplimentele astea. Fac exercitii in fiecare zi si am grija sa mananc cat mai sanatos, fara grasimi sau carbohidrati. Cred ca si acest lucru a contribuit la scaderea mea in greutate. Ar fi super fain sa nu mai pun niciodata la loc kilogramele pe care le-am dat jos. Trebuie sa recunosc ca la inceput eram destul de sceptica in privinta rezultatelor finale, dar pe masura ce inaintam in tratament observam cum scap de kilograme!
    avatar
    iolanda


    Scorpion Caine
    Numarul mesajelor : 3
    Data de inscriere : 24/04/2014
    Varsta : 41

    Pastile de slabit Ultra Slim Empty Green Coffe Plus pentru slabit

    Mesaj Scris de iolanda Joi Apr 24, 2014 7:28 pm

    Eu am reusit sa mai scap de kilogramele in plus dupa ce am folosit suplimentul facut din extract de cafea verde Green Coffee Plus. Suplimentul asta s-a dovedit a fi destul de eficient si nu mi-a produs nici un efect secundar. Sunt foarte multumita de rezultatele pe care le-am obtinut cu acest produs!
    Produsul l-am cumparat de pe sit-ul greencoffeeplus.ro
    avatar
    tinabor


    Scorpion Caine
    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 19/05/2014
    Varsta : 41

    Pastile de slabit Ultra Slim Empty Re: Pastile de slabit Ultra Slim

    Mesaj Scris de tinabor Lun Mai 19, 2014 7:00 pm

    Iolanda in cat timp ai reusit sa slabesti cu el? M-ar interesa si pe mine o cura cu produsul asta. Inainte am mai facut o cura cu un supliment pe baza de fructe de acai dar nu prea m-a ajutat. Am mai slabit, dar in nici un caz atat cat imi doream eu!
    O sa mai citesc despre Green Coffee Plus si o sa ma mai documentez si daca o sa gasesc lucruri care sa ma convinga sa-l cumpar o sa iau si eu o cutie din acest supliment!

    O zi buna!

    avatar
    ioanabarb


    Capricorn Cocos
    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 04/06/2014
    Varsta : 42

    Pastile de slabit Ultra Slim Empty Re: Pastile de slabit Ultra Slim

    Mesaj Scris de ioanabarb Mier Iun 04, 2014 9:03 pm

    Se poate slabi si fara sa folosesti suplimente. O dieta alimentara echilibrata, un program de exercitii fizice bine ales, cat mai multa miscare pot face adevarate minuni. E foarte important sa se faca zilnic aceste lucruri si nu doar ocazional!

    avatar
    corinela


    Varsator Caine
    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 02/07/2014
    Varsta : 42

    Pastile de slabit Ultra Slim Empty Re: Pastile de slabit Ultra Slim

    Mesaj Scris de corinela Mier Iul 02, 2014 6:25 pm

    Am terminat cura de o luna cu Green Coffee Plus dar nu prea sunt multumita de rezultate. Pe site scria ca poti slabi si 8 kg iar eu am dat jos doar 5 kg! Asta este, o sa incerc sa gasesc o mtoda mai eficienta care sa ma ajute sa slabesc mai mult intr-o perioada mai scurta de timp!

    avatar
    ninica


    Varsator Caine
    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 01/07/2014
    Varsta : 42

    Pastile de slabit Ultra Slim Empty Green Coffee Plus

    Mesaj Scris de ninica Mar Oct 21, 2014 4:06 pm

    Buna ziua!

    Corinela in cat timp ai sesizat primele modificari cu suplimentul asta? Am tot vazut in ultima vreme la televizor impresii bune despre cafeaua verde si asta m-a facut curioasa!


    Continut sponsorizat


    Pastile de slabit Ultra Slim Empty Re: Pastile de slabit Ultra Slim

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 10:32 am