Adolescent Forum

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum pentru adolescenti


4 participanți

    Cea mai simpla metoda prin care poti face bani pe internet

    avatar
    lari18


    Taur Cal
    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 33

    Cea mai simpla metoda prin care poti face bani pe internet Empty Cea mai simpla metoda prin care poti face bani pe internet

    Mesaj Scris de lari18 Lun Oct 19, 2009 1:08 pm

    Salut
    Iti propun o treaba foarte interesanta care se asociaza la o noua lume comerciala creata de E-BAY. Eu de aceasta data am decis sa incerc, petru ca gasesc paypal si E-bay 2 produse de varf de pe piata mondiala a interentului. Te sfatuiesc sa citesti tot pana la sfarsit cu atentie ceea ce iti propun este o extraordinara sansa pentru a putea face bani de acasa. Pentru prima data in Romania abia tradus din engleza programul aprobat de paypal simplu si rapid pentru a primi multi bani simplu si repede. Nu crezi?

    Bine !!! Nu credeam nici eu l-am incercat si azi imi propun de a traduce si a propune aceata sansa tuturor cetatenilor romani, pentru ca nu mi se pare corect sa faca bani numai americanii si englezii. Suntem primii ce profitam de aceasta sansa, mai repede pana cand E-bay Romania o sa fie plin de aceste oferte….Cine ajunge primul face bani...Acesta este un program genial. Puterea E-bay si puterea emailuri da a prmi un sac de banii in timp foarte scurt ..Functioneaza cu adevarat citeste aici !!!!

    COPIAZA ACEASTA PAGINA URMARESTE CU ATENTIE INSTURCTIUNILE TRIMITE-O PRIM EMAIL SAU FAI RECLAMA PE E-bay SAU UNDE DORESTI TU.
    Sunt foarte multe societati care iti dau sansa de a investi banii tai in afacerile lor, dar eu sunt sigur ca tu o sa reuseti sa faci mai multi bani cu ceea ce o sa citesti imediat si daca vrei poti sa incepi intr-un foarte scurt interval de timp. Chira si acum!!.

    Amintesteti ca nu iti cer nici macar un cent petru ca ti-am facut cunoscut acest exceptional si testat Bussines. In afara de asta nu iti cer sa cumperi nimica si nici de a sacrificare timpul tau liber. Vei fi in gradul de a primi foarte repede o cantitate destul de mare de bani simplu uzand o copie identica a acestei pagini si avand un accont pe cel mai sigur sistem de transferuri de bani pe internet: PAYPAL care imi amintesc ca a verificat si acceptat acest program. Poate ai auzit vorbinduse despre aceasta initiativa daca nu ai auzit poate esti primul din Romania care il citeste, mai jos o sa gasesti pas cu pas ceea ce tebuie sa faci. Acest program in realitate nu este foarte nou exista de zeci de ani numai ca era publicat sub o alta forma mult mai scumpa si mult mai complicata. In afara de asta, acesta este cel mai rapid porces de a face bani care nu a mai exsistat vreodata pana acum.

    Nu este necessar sa ai un site, de a suna si nici de a fare copii xerox pentru a le trimite prin posta. Tu ai nevoie numai de 3 lucruri.

    1. O adresa de email
    2. Un account paypal (premier sau bussines) cu un deposit de 5 eur
    3. Treizeci de minute din timpul tau pentru ca acest sistem sa functioneze

    Dupa ce ai facut aceasta operatiune nu trebuie sa faci nimic numai sa astepi sa iti intre cateva mii de euro pe contul tau paypal in urmatoarele saptamani. Stiu, este prea frumos ca sa fie adevarat, in acelasi mod gandeam si eu inainte de a incerca. DAR ACUM ITI DAU 3 EXEMPLE DINTRE MIILE DE INSCRISI. CARE AU DECIS SA PARTICIPE LA ACEST PROGRAM INVESTIND 5 EURO SI 30 MIN.

    ESTE UN PLAN SPECTACULOS !! Am urmarit instructiunile si in 3 saptamani am primit 11000 euro. Sunt efectivamente innebunita nu imi vine sa cred nici acum !!!

    Sunt Andreea ….Ce pot sa zic ?Multumesc foarte mult !! Am trimis 50 de emailuri cum era explicat in instructiuni dupa care au trecut ceva zile si am uitat completamente de aceasta treaba. Oricum credeam ca nu o sa se intample nimica, dar in momentul cand am intrat sa imi verific contul paypal o saptamana dupa am gasit aproape 5000 eur. Dupa 30 de zile aveam, mai mult de 20000 euro in cont de stricat, nu imi venea sa cred, am zis tuturor amicilor de pe mess si acum toti fac bani.


    Salutare eu sunt Angelo si sunt din Timisoara, dupa trei saptamani aveam mai mult de 13000 de euro la inceput am crezut ca e ceva eroare in contul meu paypal. Numai acum cateva luni cateva persoane sau pus sa citeasca aceste fraze cum faci tu acum, dar sau decis sa urmeze pasii care sunt redati mai jos si nici nu iti imeginezi ce obiective au atins. Nu ai nimic ce sa pierzi e numai de castigat, urmareste instructiunile cu atentie si pregateste-te sa primesti ceva mii in urmatoarele 30 de zile.

    IATA CEEA CE TREBUIE SA FACI

    1. Daca nu ai inca un cont paypal primul lucru care trbuie sa il faci sa mergi pe
    paypal.com/ro/ cgi-bin/we. ..=ENZFRZL99G44N DACA VRETI MERGETI PE ACESTA ADRESA, DACA NU PE O ADRESA DE PAY PAL CARE O GASITI PENTRU A PUTEA FACE CONTUL, in 2 min ai facut contul paypal nu dureaza mult, asigura-te ca te inregistrezi pentru a avea un cont bussines sau premier sa nu fie (personal ), iti trebuie bussines sau premier pentru a putea primi platile prin cartea de credit. Aminteste-ti ca cine o sa te plateasca o sa vada numai emailul tau pentru aceasta este cel mai sigur si mai rapid mod de a trimite bani in toata lumea

    2. Este o lege universala care zice ca inainte de a primii trebuie sa dai. Dupa ce o sa ai contul paypal premier sau bussines trimiti imediat 5 eur prin paypal la prima adresa de email din lista succesiva. Nu uita ceea ce face ca acest sistem sa fie legal sunt insturctiunile prin care se trimit bani prin paypal sunt in sectiunea SEND MONEY din Paypal

    1. lalilais7 @gmail.com
    2.cr3at3123 @gmail.com
    3.ionana4580 @gmail.com
    4.manvasile1980 @gmail.com
    5.barbuana45 @gmail.com


    3. Dupa ce ai trimis 5 euro la prima adresa de email din lista de mai sus se va intampla ceva foarte simplu, o sa iti dea un sens de certitudine ca acest sistem functioneaza. Ai probat tu pentru a fi convins ca functioneaza, este un numar foarte mare de persoane care vor citi acest sistem si vor face ceea ce ai facut tu. Dupa care trebuie sa copiezi aceasta pagina pentru a putea face publicitate si a putea sa o trimiti prin email cum am facut si eu la cel putin 50 de persoane.

    COPIA ce tu o sa o faci, adresa ta de email o bagi pe locul 5 dupa ce o sa stergi adresa care se gaseste pe locul unu cel de pe locul 2 il pui pe locul unu, cel de pe 3 il pui pe 2, si asa mai departe pana ajungi la pozitia 5 unde pui emailul tau.

    ATENTIE nu incerca sa pui emailul tau repede pe locul 1 crezand ca ajung banii mai repede pentru ca nu functioneaza asa, adresa ta o sa fie stearsa si nu o sa ajugi niciodata la mii de persoane pentru a atinge o suma mare.

    Iata cum functioneaza: cand tu trimiti emailuri adresa ta se gaseste in postul numarul 5 din lista, daca tu trimiti 50 de emailuri circa 25% vor rapunde hai sa zicem 12,5% daca din 40 numai 5 se inscriu (12,5%din40= 5) din acel moment adresa ta de email se gaseste in pozitia numarul 4. Calculam cele 5 persoane care fac la fel si ele, trimit 40 email ajungand la o cifra in jur de 200 de persoane (12,5%din 200=25) acum emailul tau trece la pozitia 3, in aceasta pozitie se ajunge in jur la 1000 de persoane din care 12,5% deci alte 125 de pers, acum emailul tau se gaseste in pozitia 2, in care cele 125 de persoane trimit 40 de email sa ziceam, ajungem la 5000 de persoane din care 12,5% raman 625 care poarta emailul tau in prima pozitie si ei trimit emailuri tu ajungi in jur la 25000 de persoane din care 12,5%=3125 persoane care iti trimit fiecare 5 euro tie. In acest punct facem 3125X5=15625 eurp.

    O sa intre in cateva saptamani sa nu zicem 15625 dar in jur la 10000 pe contul tau paypal bani reali care o sa poti sa-i cheltuiesti oriunde in lume platind cu paypal sau poti sa ii transferi pe cartea ta de credit dupa care poti sa ii scoti in bani lichizi, sau simplu de ai transfera in contul tau din banca .


    PAYPAL A VERIFICAT aceasta schema de a investi 5 euro si e legala. Acest sistem este functionabil de 2 ani si mai mult de 2 milioane de persoane care au participat si au ramas socate de rezultatul obtiunut multumind celor 5 euro.
    avatar
    danycanabis


    Balanta Capra
    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 24/02/2011
    Varsta : 32

    Cea mai simpla metoda prin care poti face bani pe internet Empty Re: Cea mai simpla metoda prin care poti face bani pe internet

    Mesaj Scris de danycanabis Joi Feb 24, 2011 3:50 pm

    avatar
    ionut29


    Sagetator Sobolan
    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 26/09/2012
    Varsta : 39
    Localizare : Timisoara

    Cea mai simpla metoda prin care poti face bani pe internet Empty Re: Cea mai simpla metoda prin care poti face bani pe internet

    Mesaj Scris de ionut29 Mier Sept 26, 2012 4:56 pm

    marketing afiliat!
    avatar
    ion83


    Sagetator Bivol
    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 02/10/2012
    Varsta : 38

    Cea mai simpla metoda prin care poti face bani pe internet Empty Re: Cea mai simpla metoda prin care poti face bani pe internet

    Mesaj Scris de ion83 Mar Oct 30, 2012 6:18 pm

    da e bun marketingul afiliat.Eu am pus pe site ceva suplimente alimentare!

    Continut sponsorizat


    Cea mai simpla metoda prin care poti face bani pe internet Empty Re: Cea mai simpla metoda prin care poti face bani pe internet

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Apr 28, 2024 3:46 pm